آیفون 12

مدت زمان زیادی از عرضه آیفون 12 نمی گذرد اما برخی اشکالات موجود در این گوشی هوشمند باعث ابراز نارضایتی برخی کاربران شده است. مدت زمان زیادی از عرضه آیفون 12 نمی گذرد که برخی از کاربران از مشکلات دستگاه های خود شکایت می کنند.

طبق وب سایت MacRooms ، اپل فروم و ردیت ادعا می کنند برخی از کاربران آیفون 12 مینی توانایی لمس صفحه در صفحه قفل را غیرفعال کرده اند. آنها نه تنها در باز کردن دوربین یا برنامه چراغ قوه مشکل دارند ، بلکه در استفاده از آن با یک دست نیز مشکل دارند. البته میزان این چالش هنوز مشخص نیست.

از طرف دیگر مجله فوربس به چالش دیگری برای آیفون های نسل بعدی اشاره می کند. طبق این وب سایت ، تعداد زیادی از کاربران آیفون 12 ادعا می کنند که توانایی ارسال پیام های متنی در این دستگاه ها غیرفعال است.

برخی از کاربران ادعا می کنند که قادر به ارسال یا دریافت پیامک نیستند ، برخی دیگر از عدم امکان ارسال پیامک به صورت گروهی و برخی از عدم دریافت اطلاعیه برای پیامک شکایت دارند. به نظر می رسد این چالش در برخی از مدلهای قدیمی آیفون نیز مشاهده شده است.

جالب اینجاست که برای برخی از کاربران قدیمی آیفون ، این چالش از زمان انتشار به روزرسانی iOS 14 بوجود آمده است. اما به نظر می رسد با عرضه آیفون 12 این چالش بیشتر شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا