اپلیکیشن فروش خودرو

برنامه “AutoTRADER.ca” آن برنامه ای برای خرید و فروش اتومبیل است
اگر قصد خرید ماشین در کانادا را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید ، دیگر خود را گیج نکنید. در ادامه ما یک اپلیکیشن خرید و فروش ماشین را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی ماشین بعدی خود را از داخل خانه خود پیدا کنید.

یکی از محبوب ترین و بارگیری ترین برنامه های خرید ماشین در Google Play و App Store ، AutoTRADER.ca نام دارد.

بر اساس طراحی و عملکرد کلی برنامه AutoTRADER.ca ، می توانید ماشین مورد علاقه خود را ارزیابی کرده و درنهایت خودروی مناسب خود را انتخاب کنید.

ویژگی های این برنامه
برنامه “AutoTRADER.ca” به شما امکان می دهد با یک کلیک وسایل نقلیه را در منطقه خود جستجو کنید. با وارد کردن نوع و مدل وسیله نقلیه مورد نظر خود در ابزار جستجو ، یک جستجوی هدفمند خواهید داشت. همچنین می توانید جستجوی خود را براساس فیلترهای تخصصی بر اساس قیمت ، مسافت پیموده شده ، سال تولید ، نوع دنده و رنگ (یا سایر گزینه های مورد نظر خود) مرتب کنید.

بیش از 400000 اتومبیل دست دوم و جدید ، کامیون ، دوچرخه ، RV ، ETV ، قایق شخصی ، دمنده برف و سایر وسایل نقلیه را جستجو کنید.

 

AutoTRADER.ca ، برنامه ای برای خرید و فروش اتومبیل
AutoTRADER.ca ، برنامه ای برای خرید و فروش اتومبیل
یکی از ویژگی های مفید این برنامه این است که قیمت وسیله نقلیه مورد نظر شما را بیان می کند و در نتیجه می توانید مطابق با تنظیمات خود معاملات صحیحی انجام دهید. همچنین با داشتن برچسب قیمت در کنار هر محصول ، به شما اطلاع داده می شود که خودروی مورد علاقه شما کمتر یا بیشتر از قیمت بازار است.

بیشتر بخوانید: با این برنامه ها به دنبال خانه باشید

شما می توانید جستجوی خود را ذخیره کرده و اطلاعیه های قیمت و لیست اتومبیل های جدید را مستقیماً از طریق ایمیل خود دریافت کنید.

پس از بارگیری رایگان آخرین نسخه “autoTRADER.ca” ، ثبت نام و ایجاد حساب کاربری آسان است و به شما امکان می دهد جستجوها را ذخیره کنید.

نقطه ضعف اصلی این است که همه وسایل نقلیه موجود در سایت دارای رتبه و برچسب نیستند و به نظر می رسد نمایندگی های فروش اتومبیل بیش از فروش خصوصی به این برنامه علاقه مند هستند. اگر خودرویی را جستجو کردید و آن را پیدا نکردید ، ممکن است محصولی که به دنبال آن هستید در این برنامه وجود نداشته باشد.

 

اخبار کانادا ، بهترین منبع خبری در سراسر کانادا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا